Piękny biznes i blog

Spraw, aby Twój biznes i blog
w końcu wyglądały profesjonalnie.
Bądź dumna z tego jak się prezentują i działaj
z pewnością siebie!

Spójna koncepcja wizualna dla Twojego biznesu i bloga to coś czego potrzebujesz, aby:

  • w końcu czuć, że to co robisz prezentuje się profesjonalnie,
  • oszczędzić czas podczas przygotowywania materiałów dla swojej marki,
  • podkreślić wartość i jakość, tego czym się zajmujesz,
  • przyciągać właściwych klientów i czytelników,
  • działać z pewnością siebie i bez wstydu.

Jak masz dobrać wszystkie elementy, jeżeli nie wiesz gdzie zacząć, podoba Ci się zbyt wiele rzeczy i nie potrafisz się zdecydować?

TWÓJ BIZNES I BLOG MAJĄ BYĆ PIĘKNE.

Jednak nie ma być przypadkowe piękno,
piękno skopiowane od kogoś
lub puste w środku.

Stwórz identyfikację, która ma znaczenie

 

Taką, która przyciągnie odpowiednich klientów i czytelników, pomoże osiągać Twoje cele i będzie reprezentować Twoje wartości.

SPRZEDAŻ KURSU JEST AKTUALNIE ZAMKNIĘTA, ABY DOWEDZIEĆ SIE O KOLEJNEJ EDYCJI ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH.

 

[FM_form id="3"]

NAZYWAM SIĘ KAROLINA KRYSZTOFIAK

 

Do tej pory pomogłam setkom kobiet przenieść ich blogi i biznesy na kolejny poziom.

 

Wierzę, że każde przedsięwzięcie, które ma zaprowadzić Cię do lepszego jutra, w które wkładasz serce i czas zasługuje na piękną
i przemyślaną oprawę.

 

Dlatego moją misją jest pomóc jak największej ilości kobiet na tej drodze.

 

„Piękny biznes i blog” to kurs w którym prowadzę krok po kroku przez proces wymyślania pięknej i celowej koncepcji identyfikacji wizualnej.

Co składa się na kompletną identyfikację wizualną?

LOGO

To często pierwsza rzecz o której myślisz w kontekście tworzenia wizualnej strony swojego przedsięwzięcia. Logo w znaczący sposób wływa na rozpoznawalność marki. Pojawia się w tak wielu miejscach, że ważne jest aby godnie Cię reprezentowało.

Na kursie “Pięny Biznes i Blog” pokażę Ci jak znaleźć pomysł na unikatowe logo i zaprojektować je tak, aby wyglądało profesjonalnie.

PALETA KOLORÓW

W odbiorze marki kolory mają kluczowe znaczenie. Wpływają na to jakie emocje będzie budził Twój biznes i blog. Dobrze wybrane będą działąć na Twoją korzyść, jednak jeżeli popełnisz błąd mogą sprawić, że Twoja marka będzie postrzegana w niekorzystnym świetle.

Na kursie pomogę Ci dobrać paletę kolorów, która będzie wspierać Twoje wartości i cele oraz pokaże. Pokażę również jak stworzyć całą paletę oraz listę numerów kolorów do użytyku w Internecie i druku.

TYPOGRAFIA

Tak jak zwykle logo jest czymś o czym myślisz jako pierwszym  to fonty zwykle zostają na szarym końcu. Tymczasem są one bardzo ważnym elementem identyfikacji wizualnej i odpowiednio dobranej będą dopełniać cały wizerunek. 

Na kursie pomogę Ci wybrać świadomie zestaw fontów, który podkreśli profesjonalizm i charakter Twojego biznesu i bloga. Już nigdy więcej nie będziesz musiała zastanawiać jakiego fontu użyć.

ELEMENTY GRAFICZNE

Elementy graficzne są niczym biżuteria w identyfikacji wizualnej. Nadają jej indywidualności i stają jej wyróżnikiem. Dzięki ilustracjom i wzorom Twoje materiały marketingowe wskoczą na wyższy poziom. 

Na kursie dowiesz się jakie elementy graficzne wybrać, aby współgrały z charakterem Twojego biznesu i bloga.

FOTOGRAFIA

Fotografia to coś czego nie możesz zaniedbać w swojej identyfikacji. Potrafią zupełnie odmienić stronę internetową Twojego biznesnu lub blog, dlatego ważne, aby współgrały ze stylem całej marki. 

Na kursie dowiesz się w jakim stylu powinny być Twoje zdjęcia, aby  zachwycały Twoich odbiorców i były spójną częścią identyfikacji wizualnej Twojej marki.

MATERIAŁY MARKETINGOWE

Mając przygotowane wszystkie elememty wciąż możesz ich niewłaściwie używać. Odpowiednie wdrożenie identyfikacji jest kluczowe

Kurs zostanie jeszcze w tym roku rozszerzony o temat wdrażania identyfikacji na swoją stronę internetową, do social mediów i w innych miejscach styku odbiorcy z marką. Kupując kurs teraz płacisz za mniejszy zakres merytoryczny, jednocześnie uzyskując dostęp do aktualizacji przez 12 miesięcy. 

Kurs obejmuje takie zagadnienia jak:

1. Analiza i tworzenie wizji Twojego biznesu i bloga.

2. Określenie stylu wizualnego dla Twoje przedsięwzięcia.

3. Tworzenie palety kolorów.

4. Znajdowanie pomysłu na logo i zasady jego tworzenia.

5. Tworzenie zestawu fontów.

6. Dobór innych elementów wizualnych (m.in fotografia).

Kurs wciąż się rozwija i poszerza o nowe zagadnienia związane z wizualną stroną tworzenia marki biznesowej i blogowej, a Ty uzyskujesz dostęp do wszystkich aktualizacji przez min 12 miesięcy!

TAK PROJEKTUJĄ MOJE KURSANTKI

Na początek muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem kursu – potężna wiedza dla laika. Jak go zaczynałam to sobie pomyślałam “znów wydałam kasę bezsensu” – dosłownie tak pomyślałam! Jednak teraz jestem w szoku…bardzo pozytywnych szoku.

Bardzo logicznie i etapowo ułożone lekcje, każda lekcja jest po coś…po to aby w kolejnej był już efekt i tak przez wszystkie lekcje DO PRZODU, DO PRZODU a na koniec super projekt.

Teraz czuję, że to moje, wynikające z mojej duszy, moich upodobań.

Ewelina Kubanek

trenerka, Pani od Autocada

Czego nie uczę na kursie?

Na kursie nie uczę obsługi programów graficznych. Celem jest stworzenie koncepcji, wygenerowanie najlepszych pomysłów i przekazanie zasad, które doprowadzą Cię do stworzenia dobrych projektów. Jednak na grupie Facebookowej odpowiadam na wszystkie pytania, także te techniczne.

A co jeżeli nie masz zmysłu artystycznego?

W kursie nie będę dawać Ci abstrakcyjnych rad, a podam na tacy konkretne zasady, których zastosowanie pozwoli Ci uzyskać bardzo dobre efekty nawet jeżeli nie masz zmysłu artystycznego.

Dla kogo jest kurs Piękny Biznes i Blog?

NA CO DZIEŃ PRACUJĘ Z KOBIETAMI…

… i to im pomagam zmieniać ich biznesy i blogi. To w pracy z nimi czuję się najlepiej i uzyskuję wspaniałe efekty. Dlatego kurs kieruję właśnie do kobiet, które:

  • prowadzą lub zamierzają otworzyć własny biznes lub blog 
  • są świadome jak ważny jest wizerunek dla podkreślenia prawdziej wartości tego co się robi
  • nie boją się wziąć spraw w swoje ręce ( a nawet jak się boją to i tak działają!
  • są gotowe zaangażować się i na prawdę dobrze poznać swoje przedsięwzięcie, aby zaprojektować wizerunek, który ma znaczenie
  • czują, że w procesie projektowania potrzebują bieżącego wsparcia profesjonalisty

 

Co dostaniesz wraz z kursem?

Z

6 MODUŁÓW TEMATYCZNYCH

Z

DOSTĘP NA 12 MIESIĘCY DO WSZYSTKICH NOWYCH TREŚCI W KURSIE

Z

MOJE SZEROKIE WSPRACIE NA ZAMKNIĘTEJ GRUPIE FACEBOOK (NIEOGRANICZONE CZASOWO)

Z

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI Z SZABLONAMI PROJEKTÓW GRAFICZNYCH (NIEDŁUGO)

Z

MOJE INDYWIDUALNE WSPARCIE I POMOC PRZEZ 12 MIESIĘCY W WARIANCIE VIP

Kurs możesz kupić jeszcze tylko przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kurs przestaje być dostępny w stałej sprzedaży. Nie będzie dostępny przynajmniej do przyszłego roku. Kupić możesz go jeszcze do 13-go października (piątek),

SPRZEDAŻ KURSU JEST AKTUALNIE ZAMKNIĘTA, ABY DOWEDZIEĆ SIE O KOLEJNEJ EDYCJI ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH.

 

[FM_form id="3"]

Często zadawane pytania:

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz zaraz po dokonaniu szybkiej płatości  (Przelewy24) lub w ciągu 12 godzin od zaksięgowania przelewu tradycyjnego. Dostajesz dostęp od razu do całej treści kursu, dzięki czemu możesz wykonać go we własnym tempie.

Czy pomagasz osobiście kursantkom?

Wraz z kursem otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupie na Facebook’u gdzie znajdziesz wsparcie moje i innych kursantek. Możesz też zdecydować się na wariant kursu “Piękny Biznes i Bloga VIP”, który obejmuje indywidulane wsparcie i konsultację Twojego projektu, który wykonasz w trakcie kursu (wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od zakupu)

Jak długo będę miała dostęp do kursu?

Dostajesz dostęp do kursu na całe 12 miesięcy, więc możesz do niego wracać w razie potrzeby. Co więcej, otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji kursu, które nastąpią w tym czasie (planowane są kolejne moduły, które pomogą w codzinnym użytkowaniu stworzonej identyfikacji)

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Prowadzę legalnie działającą firmę. Fakturę otrzymasz automatycznie po dokonaniu płatności na swój adres e-mail. Przy składaniu zamówienia upewnij się co do poprawności podanych danych.

Czy ten kurs jest dla mnie jeżeli chcę projektować identyfikację wizualną dla innych?

Kurs tworzyłam z myślą o kobietach, które chcą zaprojektować wizerunek swojego przedsięwzięcia. Zawiera on jednak treści, które z powodzeniem można wykorzystać w pracy z klientami. Jeżeli jesteś początkującą projektantką to ten kurs może okazać się dla Ciebie bardzo wartościowy.

PRACA JEDEN NA JEDEN Z PROJEKTANTEM MOŻE BYĆ KOSZTOWNA

Koncepcja profesjonalnej identyfikacji wizualnej może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Nie chcę, abyś musiała czekać do momentu kiedy będziesz gotowa zainwestować taką kwotę. Znacznie wcześniej możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, aby Twój biznes i blog prezentowały się profesjonalnie!